Open Site Navigation

Advocaat | Partner

T: +31 (0)88 374 49 14

M: +31 (0)622 42 07 67

E: p.habraken@habrakenrutten.com

Sjoerd Rutten

Henk Raven

Advocaat | Partner

T: +31 (0)88 374 49 12
M: +31 (0)653 91 37 99
E: s.rutten@habrakenrutten.com

Advocaat | Partner

T: +31 (0)88 374 49 15
M: +31 (0)614 96 90 49
E: h.raven@habrakenrutten.com

Gérard Moussault

Advocaat | Partner

T: +31 (0)88 374 49 29
M: +31 (0) 653 27 28 02
E: g.moussault@habrakenrutten.com

Prof dr Toon van Mierlo

Wouter Haeser

Advocaat | Partner

T: +31 (0)88 374 49 00
M: +31 (0)651 86 96 93
E: t.vanmierlo@habrakenrutten.com

Advocaat | Partner

T: +31 (0)88 374 936
M: +31 (0)6 25 53 97 86
E: w.haeser@habrakenrutten.com

Onze advocaten

Esther Zwiers

Advocaat

T: +31 (0)88 374 49 39
M: +31 (0)6 15 43 76 24
E: e.zwiers@habrakenrutten.com

Gert Weerheim

Lisa Orvini

Advocaat

T: +31 (0)88 374 49 19
M: +31 (0)611 59 70 28
E: g.weerheim@habrakenrutten.com

Advocaat 

T: +31 (0)88 374 49 20
M: +31 (0)610 99 53 54
E: l.orvini@habrakenrutten.com

Floris Pameijer

Advocaat

T: +31 (0)88 374 49 41
M: +31 (0)610 02 47 24
E: f.pameijer@habrakenrutten.com

Esli Begeer

Arend Duijnstee

Advocaat

T: +31 (0)88 374 49 37
M: +31 (0)6 14 98 65 17
E: e.begeer@habrakenrutten.com

Advocaat

T: +31 (0)88 374 49 25
M: +31 (0)6 14 98 65 27
E: a.duijnstee@habrakenrutten.com

Linda Sylaj

Advocaat

T: +31 (0)88 374 49 27
M: +31 (0)6 14 98 48 49
E: l.sylaj@habrakenrutten.com

Jorieke van Strijen

Advocaat | Counsel

T: +31 (0)88 – 374 49 11
M: +31 (0) 6 20 21 05 44
E: j.vanstrijen@habrakenrutten.com

Danny Vlasblom

Anna Kapteijn

Advocaat | Counsel

T: +31 (0)88 – 374 49 40
M: +31 (0)653 78 21 83
E: d.vlasblom@habrakenrutten.com

Jurist | Counsel

T: +31 (0)88 – 374 49 00
M: +31 (0) 641 37 71 07
E: a.kapteijn@habrakenrutten.com

Over ons

 

HabrakenRutten is het nummer één advocatenkantoor van Nederland dat zich volledig richt op gebouwde activa in de sectoren infrastructuur, vastgoed en energie. Of het nu gaat om gebouwen, wegen en rollend materieel, of om offshore platforms, windparken of schepen, HabrakenRutten heeft de juiste kennis en ervaring om het project tot een goed einde te helpen brengen.


HabrakenRutten heeft de afgelopen twintig jaar bij bijna elk belangrijk project in Nederland een actieve rol gespeeld. Wij kennen de market-best-practice en hebben deze vaak helpen vormgeven. Ieder van ons is gefascineerd door de complexiteit, tastbaarheid en relevantie van gebouwde activa, iets wat we als een voorwaarde beschouwen om deel uit te kunnen maken van ons team.

 

We zijn ons er zeer van bewust dat het verschil tussen winst en verlies in de details zit. Risicobeperking, geschillenpreventie en vroegtijdige oplossing van conflicten, vaak op een 'realtime' basis, zijn fundamenteel voor ons advies. Als het nodig is, vertegenwoordigen wij het volledige spectrum van spelers uit de sector in grote geschillen en arbitrages.

Onze klanten waarderen de diepgaande expertise en de schat aan ervaring die we in hun sector hebben. Het is onze vaste overtuiging dat onze cliënten het best worden bediend door toegewijde advocaten die dag in dag uit volledig op hun sector zijn gefocust.

Werken bij

 

HabrakenRutten is een top-advocatenkantoor met een volledige focus op alles wat te maken heeft met infrastructuur, vastgoed, techniek en energie. Op ons vakgebied kunnen wij ons meten met de grote Zuid As kantoren: onze werkwijze, systemen en arbeidsvoorwaarden zijn van het hoogste niveau. Wij bedienen het bovenste segment van de markt. Wij zijn er trots op dat wij actief bij alle grote projecten in die sectoren betrokken zijn.

De projecten waar onze advocaten aan werken hebben over het algemeen een groot financieel belang en een grote maatschappelijke relevantie. In weinig sectoren vindt momenteel zoveel innovatie plaats als in technologie, bouw, vastgoed, energie en infrastructuur. Denk aan de energietransitie, de aanleg van 5G of de opkomst van de -zelfrijdende - elektrische auto.
 

Heb je als advocaat of als onlangs afgestudeerd rechtenstudent een brede belangstelling, ben je geïnteresseerd in onze wereld en heb je interesse om actief mee vorm te geven aan de toekomst, neem dan vrijblijvend contact met ons op via werkenbij@habrakenrutten.com. Wij zijn succesvol en groeien snel, daarom staan wij altijd open voor talent wat ons team zou kunnen versterken.

Contact

Contact

Office building SOM1

Gustav Mahlerlaan 34

1082 MC Amsterdam

 

PO Box 19209

3001 BE  Rotterdam
 

T: +31 (0)88 374 4900
F: +31 (0)10 412 7941

Millennium Tower

Weena 690
3012 CN Rotterdam

 
PO Box 19209
3001 BE  Rotterdam

T: +31 (0)88 374 4900
F: +31 (0)10 412 7941

Company information

Corporate (KvK) registration: 64781267
Tax registration: 855839090B01


Stichting Beheer Derdengelden
Habraken Rutten Advocaten
Bank: ABN AMRO 
Account number: 51.83.22.254   
IBAN: NL29ABNA0518322254   
BIC/Swift: ABNANL2A 

Netwerken

& telecom

Energie

& nutsvoorzieningen

Industrie

& Offshore 

Woningbouw

& gebiedsontwikkeling

Kantoren

& retail

Utiliteitsbouw

& leisure

Distributie

& logistiek